Doświadczenie

Od 2004 roku zajmujemy się kompleksową realizacją produkcji video, która obejmuje wszystkie etapy realizacji projektu od opracowania koncepcji, poprzez organizację, budżetowanie, obsługę planu zdjęciowego i realizację zdjęć po późniejszą postprodukcję. Na planie zawsze panuje przyjazna atmosfera, która sprzyja finalnym efektom produkcji. Realizowaliśmy filmy dokumentalne, reklamowe oraz inne, lecz najlepiej czujemy się, kiedy możemy dać sporą cząstkę fantazji w teledyskach.

Teledyski

Blisko piętnaście lat w branży filmowej oraz ponad dwieście zrealizowanych teledysków, pozwoliło nam nabyć doświadczenie niezbędne do realizacji najtrudniejszych wyzwań. Produkowaliśmy dla największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej oraz światowych wydawnictw muzycznych. Nie boimy się wyzwań. Staramy się sprostać najbardziej wymagającym projektom niezależnie od rodzaju produkcji. Reprezentujesz firmę i chcesz ulokować swój produkt? Skontaktuj się z nami!

Ujęcia lotnicze

Wykonujemy filmy oraz zdjęcia lotnicze z lotu ptaka na potrzeby teledysków, filmów dokumentalnych, agencji nieruchomości, deweloperów, telewizji oraz prasy. Posiadamy świadectwo kwalifikacji UAVO (VLOS) wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Przed realizacją zdjęć analizujemy strefę w miejscu wykonywania zlecenia oraz dbamy o maksymalne bezpieczeństwo w przestrzeni lotniczej.

Lokowanie Produktu

Jeśli chcesz zareklamować swój produkt lub usługę w teledysku to świetnie trafiłeś. Współpracujemy z twórcami muzyki zdobywającymi wielomilionowe wyświetlenia w serwisie YouTube. Taka promocja pozwoli poszerzyć zasięg reklamowy produktu, utrwali się w podświadomości odbiorcy oraz może zachęcić go do używania bez przekazywania oczywistej reklamy. Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej szczegółów współpracy.

Doświadczenie
Teledyski
Ujęcia lotnicze
Lokowanie Produktu